با تشکر از وبلاگ تیم فوتسال شهرداری نکا (شهید فغانی )

 

 در ادامه بازیهای لیگ دسته دوم فوتسال از هفته شانزدهم تیم شهرداری نکا (شهید فغانی) در حضور بیش از دو هزار نفر تماشاگر متعصب خویش در مقابل میهمان خود شوپی ملارد با نتیجه  3-3 متوقف گردید.

شهرداری نکا در نیمه اول تیم برتر میدان بود و حتی می توانست با اختلاف از حریف خود پیشی بگیرد ولی به دلیل بی دقتی بازیکنان تمامی موقعیتها یک پس از دیگری از دست رفت و تیم میهمان نیز از معدود فرصتهای بدست آمده در این نیمه کمال استفاده برد و توانست دو گل خورده را جبران نماید و این نیمه با حساب 2-2 به پایان رسید.

در نیمه دوم تیم شوپی ملارد توانست با ارائه یک بازی منطقی و با زدن یگ گل در دقیقه 24 برتری خویش را تا دقیقه 35 حفظ نماید که سرانجام در همین دقیقه شهرداری نکا تواست گل مساوی را وارد دروازه حریف نماید.

با بازی احساسی که تیم شهرداری به نمایش گذاشت عملا باعث شده بود تا تیم میهمان با توپگیری های فراوان و یا از طریق ضد حمله موقعیتهای فراوانی به دست آورد که خوشبختانه با درخشش سنگربان تیم شهرداری نکا(هادی جعفری)همگی از دست دهد.

شهرداری نکا هر چه در توان داشت ارائه نمود تا در این دیدار برنده بازی باشد ولی متاسفانه بازی خوب تیم شوپی ملارد تمامی تاکتیکهای تیم شهرداری را بی اثر نمود و در نهایت بازی با نیتجه 3– 3 به پایان رسید و دو هزار تماشاگر حاضر در سالن با ناراحتی سالن بازی را ترک نمودند. 


مطلب بالا برداشته شده از وبلاگ تیم فوتسال شهرداری نکا از تحلیل بازی با شوپی ملارد بود .که جا دارد از اینحا از این تیم خوب تشکر کنیم .همچنین جا دارد از 2000 تماشاگر خونگرمی که پر شور تیم خودشان را تشویق کرده و کمترین اهانتی به تیم فوتسال شوپی نکردند قدردانی و تشکر کنیم .

/ 1 نظر / 19 بازدید
ایثار

سلام وب زیبایی داری.منم در زمینه فوتسال فعالیت می کنم. خوشحال میشم به من هم سری بزنی.