باشگاه فرهنگی ورزشی شوپی

*** قارچ ملارد ***

جدول پایانی لیگ دسته دوم فوتسال کشور- گروه شمال
نویسنده : باشگاه فرهنگی ورزشی شوپی - ساعت ۳:٢٦ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٦ امرداد ۱۳٩٢
 


 
 
جدول پایانی لیگ دسته دوم فوتسال کشور - گروه جنوب
نویسنده : باشگاه فرهنگی ورزشی شوپی - ساعت ۳:٢٤ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٦ امرداد ۱۳٩٢
 


 
 
نتایج هفته پایانی لیگ دسته دوم فوتسال کشور - گروه جنوب
نویسنده : باشگاه فرهنگی ورزشی شوپی - ساعت ٢:٤٦ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٦ امرداد ۱۳٩٢
 

کیان سپهر اصفهان        4       علیصدر همدان       3          

 میلادنور مرکزی            6       شاهین لردگان       6         

اشترانکوه ازنا               0       برنا خوزستان         2

مس رفسنجان              1       آذرخش بندر عباس  2

شاهین کرمانشاه      مقاومت چهارمحال و بختیاری     (برگزار نشد)


 
 
نتایج هفته پایانی لیگ دسته دوم فوتسال کشور-گروه شمال
نویسنده : باشگاه فرهنگی ورزشی شوپی - ساعت ٢:٤٠ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٦ امرداد ۱۳٩٢
 

شوپی ملارد      3    شهید فرجی قزوین   2

کات شاهرود      2   شهدای جلین گرگان  0

مرصاد چالوس    4    شهرداری رشت       2

مقاومت البرز      2   باروبن قزوین            2

مغان کارا اردبیل  1   گسترش پولاد بروجرد 7


 
 
برنامه هفته پایانی لیگ دسته دوم فوتسال کشور
نویسنده : باشگاه فرهنگی ورزشی شوپی - ساعت ۳:٥۸ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱ امرداد ۱۳٩٢
 
پنج شنبه 1392/05/03 ساعت 22:30
 
شوپی ملارد- شهید فرجی قزوین سالن پاسارگاد ملارد
حسین شاهمرادی- محمد غفاری نژاد- علی کشانی- محمد داوود پور
ناظر داوری: عباس رنجی
تلفن هماهنگی میزبان: 09123668477 آقای یوسفی

شاهین کرمانشاه- مقاومت چهارمحال و بختیاری سالن امام خمینی (ره) کرمانشاه
علی قریشی- سیروان حسن خانپور- محمدحامد حدیدی- کیوان فیروزه ای
تلفن هماهنگی میزبان: 09181315680 آقای احسانی

 
مقاومت البرز- باروبن قزوین سالن انقلاب کرج
مجید فراهانی- علی مرادیان- سعید دل انگیز- ولی ا... امجدی
تلفن هماهنگی با میزبان: 09352108243 آقای سوری

 
مرصاد حسینی چالوس- شهرداری رشت سالن شهدای هفتم تیر چالوس
محمدعلی ترحمی- مرتضی جانبکلو- محمد علیزاده- امیر دریایی
تلفن هماهنگی میزبان: 09119947334 آقای تقوی

 
کات شاهرود- شهدای جلین گرگان سالن شهید اکبری شاهرود
سیدمهدی حسینی- محمد قدرتی- مرتضی متولی- غلامعلی قربانی فر
ناظر داوری: علی کلبادی نژاد
تلفن هماهنگی با میزبان: 09123732556 آقای اصغری

 
مغان کارا اردبیل- پولاد گسترش لرستان سالن تختی اردبیل
محمد حیرتی- میرهادی اسماعیلی- محمد مهدوی- هادی ترابی
تلفن هماهنگی میزبان: 09144538460 آقای علوی

 
میلاد نور مرکزی- شاهین لردگان سالن الغدیر اراک
محمد بیاتی- احمد رضائی- مجتبی خوانساری- احمد شکرانه
ناظر داوری: محمدرضا توکلیان
تلفن هماهنگی با میزبان: 09181614213 آقای مختاری

 
مس رفسنجان- آذرخش بندرعباس سالن دانشگاه پیام نور رفسنجان
عبدالحمید باقری- مهدی سهامی- مهرداد امیری- مهدی حقوقی
ناظر داوری: عباس دهقانپور
تلفن هماهنگی میزبان: 09131914134 آقای عباس‌آبادی

 
اشترانکوه ازنا- برنای خوزستان سالن کارگران ازنا
رضا رحیمی- کاظم قنبری- علی رشیدی- اکبر سلیمانیان
ناظر داوری: هرمز مشفق
تلفن هماهنگی با میزبان: 09168503074 آقای مهدی و 09359500722 آقای ورمزیار

 
کیان سپهر اصفهان- علیصدر همدان سالن قدس اصفهان
علیرضا عبدالغنی- بابک سورشجانی- عیسی حسنی- داریوش نادری
ناظر داوری: محمد فرجی
تلفن هماهنگی با میزبان: 09132163729 آقای رهایی

 
 
جدول لیگ دسته دوم فوتسال کشور-گروه شمال
نویسنده : باشگاه فرهنگی ورزشی شوپی - ساعت ۳:٥٦ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱ امرداد ۱۳٩٢
 


 
 
جدول لیگ دسته دوم فوتسال کشور- گروه جنوب
نویسنده : باشگاه فرهنگی ورزشی شوپی - ساعت ۳:٥٥ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱ امرداد ۱۳٩٢
 


 
 
نتایج هفته هفدهم لیگ دسته دوم فوتسال کشور
نویسنده : باشگاه فرهنگی ورزشی شوپی - ساعت ۳:٠۸ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳٩٢
 


 
 
← صفحه بعد